Ši privatumo politika (toliau – Politika) reglamentuoja UAB „Rolado“, į. k. 302897384, PVM kodas LT100007631312, registruotos buveinės adresas: P.Lukšio g. 9-38, LT-76207 Šiauliai, (toliau – Vestuviutv.lt, toliau kartu – mes), vykdomo asmens duomenų tvarkymo principus ir tvarką bei mūsų bendrai valdomos interneto svetainės https://vestuviutv.lt/ (toliau – Interneto svetainė), veikimo sąlygas.

 1. UAB „Rolado“ gerbia lankytojų bei klientų privatumą ir užtikrina Asmens duomenų, pateiktų naudojantis svetaine, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas. Privatumo politikos tikslas informuoti tinklapio klientus ir lankytojus, apsaugoti ir ginti jų asmeninę informaciją nuo neteisėto naudojimo.
 2. Privatumo politika yra privaloma, bet kuriam asmeniui, kuris lankosi mūsų svetainėje ir perka gaminius bei kitaip naudojasi svetaine. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika, Jūs taip pat turite teisę toliau naudotis šia svetaine be apribojimų.
 3. Už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, mūsų www.vestuviutv.lt svetainėje, atsakinga UAB „Rolado“. Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis el.paštu kestutis@atradau.lt arba telefonu +370 645 71655.
 4. Svetainė automatiškai nerenka jokių Jūsų Asmeninių duomenų. Tinklapyje naudojami Slapukai skirti užtikrinti taisyklingą tinklapio veikimą ir Jūsų naršymo patirtį.
 5. Naudodamiesi mūsų svetaine Jūs patvirtinate, kad sutinkate ir leidžiate į Jūsų įrenginį (kompiuterį, telefono aparatą ir pan.) įrašyti slapukus. Tačiau savo naršyklės programinės įrangos pagalba, bet kuriuo metu galite blokuoti Slapukų naudojimą ir pašalinti nuolatinius Slapukus.
 6. UAB „Rolado“ tretiesiems asmenims nesuteikia prieigos prie Jūsų Asmeninės informacijos, taip pat neparduoda jokios informacijos apie Jus jokiems tretiesiems asmenims.
 7. Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius. Šių tinklapių turinio mes nekontroliuojame ir už jų turinį neatsakome.
 8. Mūsų Interneto svetainė taip pat naudoja kai kuriuos trečiųjų šalių (Google, YouTube) įrankius ir šio trečios šalys taip pat gali naudoti slapukus per Mūsų Interneto tinklalapį.
 9. Mūsų Interneto parduotuvėje yra naudojama užklausos forma, kurioje jūs pateikiate registraciją, savo vardą ir telefoną, dalyvių skaičių. Šie duomenys naudojami susisiekti su klausimą pateikusiu žmogumi ir sužinoti poreikį susijusį su pateiktu klausimu. Asmens duomenys gauti tokiu būdu nera kaupiami.
 10. Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje >>
 11. UAB „Rolado“ pasilieka sau teisę laikas nuo laiko savo nuožiūra koreguoti šią Privatumo politiką ar bet kurią jos dalį ir bet kurią su tuo susijusią informaciją.