Švenčių vaizdai

AMBIsolutions komanda yra pasiruošusi pasitarnauti jums ir atlikti filmavimą bei tiesioginę vaizdo transliaciją taip, kad atspindėtų jūsų šventės grožį ir unikalumą. Jūsų investicija į vestuvių vaizdo įrašą, bus kažkas, ką visada branginsite. Mūsų vestuvių vaizdo įrašų kainodara suteikia prieigą kiekvienam prie aukštos kokybės istorijų, kurios tikrai atlaikys laiko išbandymą.

Paslaugos kaina

Ką gausite samdydami mus

Jūsų didžiąją dieną užfiksuosime taip, kad ją pamatę žmonės džiaugsis ir sakys – VAU..! Tai įvykis, kurio daugiau nepakartosite ir jis būs tik vieną kartą jūsų gyvenime.

PILNAS PASLAUGOS PAKETAS

750€ + PVM VASARIŠKAS PASIŪLYMAS

UŽSAKYTI

Šiai progai sukursime šventinį el.kvietimą

Jame aiškiai bus pateikta jūsų šventės dienotvarkė: kur vyks ceremonija, kur geriamas šampanas, kur ir kada prasideda šventės pokylis.

Žinoma, šiame kvietime žmonės galės užsiregistruoti ir tokiu būdu jūs sužinosite kas dalyvaus jūsų šventėje.

Dar sukursime vaizdo įrašą

Tai trumpas, iki 90 sekundžių video, kuriame jaunieji kalba gyvai ir praneša džiugią naujieną būsimos šventės svečiams. Artimieji ir draugai sužinos kur vyks iškilminga santuokos ceremonija bei vestuvių šventės pokylis.

Taip pat filmuosime ir transliuosime online

Vestuvių ceremonija bus filmuojama 4 vaizdo kameromis ir transliuojama internetu per YouTube bei Facebook platformas.  Tai bus tarsi jūsų televizijos laida.

Jei pageidausite, sukursime ir transliacijos  metu naudosime įvairias užsklandas, sveikinimų tekstus. Jie pagyvina vaizdą bei skatina žiūrovus padovanoti jums piniginę dovaną.

Iš karto po transliacijos, vaizdo įrašas jauniesiems atiduodamas kietajame diske.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau arba kaip mes galime jums padėti geriau.

Atvykstame į kiekvieną Lietuvos kampelį

UAB „Rolado”
P.Lukšio g. 9-38, Šiauliai

Tel. +370 645 71655

Darbo valandos
Pirmadienis – Penktadienis 10:00 – 16:00
Šeštadienis 10:00 – 15:00
Sekmadienį nedirbame

Specialisto darbo valandos
Pirmadienis – Penktadienis 09:00 – 20.00